Naszym celem jako klubu UKS Smoki Smochowice jest realizacja treningów piłkarskich oraz ogólnorozwojowych dla lokalnej młodzieży. Rozpoczynamy zajęcia już od 4 roku życia, aby od najmłodszych lat zainteresować dzieci aktywnością fizyczną.

Dbamy również o integracje społeczną dzieci w drużynie. Tolerancja, Szacunek, Współpraca, Integracja, Przyjaźń to wartości, które chcemy przekazać dzieciom poprzez sport i aktywność fizyczną.

Jako klub chcemy działać lokalnie aby dzieci z okolic Smochowic mogły w profesjonalny sposób trenować i rozwijać swoje umiejętności.

Treningi indywidualne: Zawodnicy, którzy chcą dodatkowo doskonalić swoje umiejętności mogą uzupełnić trening klubowy poprzez dodatkową jednostkę treningu indywidualnego.

Trening przeprowadzony w małych grupa lub indywidualnie. Doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych oraz motorycznych.

Organizujemy wyjazdy na mecze piłkarskiej polskiej Ekstraklasy (Lech Poznań) i niemieckiej Bundesligi (Hertha Berlin – Bayern München)